Kozliatka Smútok za Johnom Lenonom Alica v krajine zázrakov Rozhovory s jablkom Luskáčik Diera do sveta Zrkadlo More vo fľaštičke Stopy

Detský divadelný súbor

Alica v krajine zázrakov

ALICA

Osoby a obsadenie:

Alica – Nikola Ištvánová

Aprílový zajac – Ivana Kurčinová

Klobučník – Natália Fuckuláková

Spachtoš – Miroslava Šalatová

Kráľovná – Dominika Babinská

Kvety – Lenka Červeňová, Miroslava Hrbková, Tatiana Jaššová, Jana Juričáková, Erika Babinská, Žaneta Hrbková, Simona Tarabová, Dominika Jaššová, Patrícia Orčíková

Divadelné spracovanie klasického príbehu Alice v krajine zázrakov v roku 2009 pod názvom ALICA je príbehom dievčatká Alice, ktorá neustále bojuje s časom a ktorej rodičia čas neustále organizujú. Dostane sa za zrkadlo, kde vidí vecí z pohľadu dospelých.

S touto inscenáciou získal súbor v roku 2009 na regionálnej prehliadke O ERB MESTA DOLNÝ KUBÍN hlavnú cenu a cenu za najlepšiu scénografiu a tým aj postup na krajskú prehliadku.

V lete sa súbor zúčastnil medzinárodného pobytu v Poľku, kde sa predstavil s touto inscenáciou.