O mne GEOGRAFIA Tvorba projektu a prezentačné zručnosti 6 roč. Kritériá hodnotenia vzdelávacích výsledkov žiakov v daných vyučovacích predmetoch

PaedDr. ANNA GREŠŠOVÁ

Tvorba projektu a prezentačné zručnosti 6 roč.

...je názov nového predmetu v našom školskom vzdelávacom programe a každý rozširuje učivo iného predmetu. Naučíme sa tak rôzne formy spracovania tém, ktoré nás najviac zaujali a tiež sa cvičíme v tom, aby sme svoju prácu dokázali zaujímavo a výstižne prezentovať pred spolužiakmi, rodičmi resp. aj pred neznámym publikom. Veľmi sa nám páči aj to, že tieto vyučovacie hodiny sú vedené hravo, tvorivo a že tímy proejktových prác si máme možnosť vybrať aj sami. VYužívame svoje šikovné rúčky,striháme, trháme, lepíme, skladáme, kašírujeme a tvoríme tak krásne výrobky...pozrite si naše fotografie z našej poslednej prezentácie o Starovekých  civilizáciách Egypta a Ríma.......