• O nás

• Malé dieťa je ako rastlinka, ktorú treba pestovať, starať  sa o jej  rast.

Naša materská škola smeruje k tomu, aby deti získali dobré základy do života a pre ďalšie vzdelanie a aby boli schopné zvládnuť s uspokojením životné situácie. Pomáha dieťaťu nájsť správnu cestu a nasmerovať ho tak, aby na základe získaných  vedomostí a skúseností vyrástol z neho vzdelaný, čestný a zodpovedný človek.

Každé dieťa je jedinečná a neopakovateľná osobnosť s individuálnymi a špecifickými potrebami a našim poslaním je vytvárať podmienky pre rozvoj každej osobnosti.

Naše logo je: " Všetko pre dieťa .“

Naša materská škola pracujeme podľa  školského vzdelávacieho programu Všetko pre dieťa, ktorý sme si samy vytvorili a prispôsobili prostrediu a podmienkam, ktoré ovplyvňujú výchovno - vzdelávaciu činnosť.

Naša škola sa nachádza v peknom prírodnom prostredí. MŠ poskytuje celodennú a poldennú starostlivosť pre deti od troch do šiestich rokov ako aj deťom s pokračovaním povinného predprimárneho vzdelávania.

V šk. roku 2024/ 2025 bolo prijatých 49 detí, ktoré sú rozdelené do troch tried.

1. trieda: Sovičky  ( 5 - 6 ročné deti)

2. trieda: Lienky    ( 4 - 5 ročné deti)

3. trieda: Motýliky ( 3- 4 ročné deti)